ASRock Phantom Gaming PG27QFT2A 27" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
26x
De ASRock Phantom Gaming PG27QFT2A is een 27-inch gaming monitor met QHD-resolutie (2560x1440 pixels) en 180Hz verversingssnelheid. Het IPS-paneel biedt brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave, terwijl de 1ms reactietijd snel en responsief spelen mogelijk maakt. Met DisplayHDR 400-ondersteuning geniet je van verbeterde beelddiepte en contrast. De 16:9 beeldverhouding is ideaal voor gaming en multimediatoepassingen, wat deze monitor geschikt maakt voor zowel competitieve als casual gamers.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asrock
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsMei 2024
EAN4710483944994
Vendorcode90LXA0B0-A0E0A0J
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Beeldoppervlakte Antireflectie
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 15 - 215 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 144 Hz
Frequentiebereik horizontaal 265 - 265 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 180 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 180 Hz
Ondersteunde grafische resoluties 2560 x 1440
Ondersteunde video-modi 1440p
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 2 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Draaibaar✓︎
Portretstand ✖︎
Horizontaal draaibaar -20 - 20°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,6 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 24 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 24 kWu
Stroom 1.5 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 55 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, Stroomkabel
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 614 mm
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte 258 mm
Diepte ( zonder voet ) 72 mm
Gewicht 7.70 kg
Gewicht (zonder voet) 5,45 kg
Hoogte 542 mm
Hoogte (zonder voet ) 366 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 10 cm
Technische details
KVM switch ✖︎
Draadloos LAN
Netwerk
Wifi✓︎
Video
Video kleurenmodi DCI-P3, sRGB
Product informatie
EAN4710483944994
Vendorcode90LXA0B0-A0E0A0J
Artikelnr310969
MerkASRock
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productvideo
Vergelijkbare producten
ASRock Phantom Gaming PG27QFT1B 27" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
149,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
149,00
62x
HP OMEN 27q 27" Quad HD 165Hz IPS Gaming monitor
100x
. Levertijd:
Meer productinformatie
100x
KOORUI G2721P 27" Quad HD 200Hz IPS Gaming monitor