ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 32" Quad HD 170Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
29x
De ASUS TUF Gaming VG32AQA1A is een 32-inch Quad HD-monitor met een verversingssnelheid van 170 Hz voor een soepele gaming-ervaring. Het VA-paneel biedt levendige kleuren en diep zwart, ondersteund door HDR10-technologie. Met een reactietijd van slechts 1 ms is deze monitor geschikt voor snelle games, waardoor spelers kunnen genieten van vloeiende gameplay en scherpe details.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate170 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsDecember 2022
EAN4711081907466
Vendorcode90LM07L0-B02370
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type LED
Paneel Type VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 100000000:1
Digitale horizontale frequentie 30 - 223 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 144 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,2 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR)
Refresh Rate 170 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.272 mm
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 125 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 26 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 716.3 mm
Breedte ( zonder voet ) 716,3 mm
Diepte 213.8 mm
Diepte ( zonder voet ) 54,9 mm
Gewicht 6.70 kg
Gewicht (zonder voet) 5,7 kg
Hoogte 496.2 mm
Hoogte (zonder voet ) 426,2 mm
Duurzaamheid
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 1318849
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Product informatie
EAN4711081907466
Vendorcode90LM07L0-B02370
Artikelnr936639
MerkASUS
Garantie36 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
TUF Gaming VG32AQA1A is een 31,5" WQHD (2560 x 1440) gamingmonitor met een overkloksnelheid van 170Hz en een responstijd van 1ms (MPRT) voor extreem meeslepende gameplay. Het beschikt over exclusieve Extreme Low Motion Blur (ELMB)-technologie en AMD FreeSync™ Premium om ghosting en tearing te elimineren. Daarnaast beschikt het ook over High Dynamic Range-technologie, die de HDR10 ondersteunt voor een geweldig contrast en levensechte kleuren.