LG 32UQ850V-W.AEU 32" Ultra HD IPS Black monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
15x
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS Black
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsApril 2024
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS Black
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.182 mm
Reactietijd 5 ms
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 2.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Wit, Zilver
Gebruik Creator, Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 57 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 33 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 30,1 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 714.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 714,5 mm
Diepte 239.3 mm
Diepte ( zonder voet ) 44,6 mm
Gewicht 7.15 kg
Gewicht (zonder voet) 5,3 kg
Hoogte 597.8 mm
Hoogte (zonder voet ) 420,3 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Duurzaamheid
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 1850789
Technische details
KVM switch✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Product informatie
EAN8806084240866
Vendorcode32UQ850V-W.AEU
Artikelnr960821
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
Perfecte details
Diepere creativiteit
IPS met 2000:1 hoog contrast
Dieper zwart
VESA HDR 400 | DCI-P3 98%
Realistische kleur
UHD 4K
Helderheid met
8,29 miljoen pixels
Geniet van heldere details in beeld en levendige kleuren dankzij UHD 4K.
Maak alles
met gemak
LG Calibration Studio
Eenvoudig kleuren kalibreren
Vind de optimale kleurenbalans met LG Calibration Studio-software.
Multi-interface
Meerdere verbindingen
USB type-C
DisplayPort
HDMIx2
USBx2
Ergonomisch ontwerp
Zie het op jouw manier
One Click Stand
Eenvoudige installatie
Verticaal kantelen
-5~20°
Draaien
90°, met de klok mee
Hoogte
110 mm