Je bent nog niet ingelogd
Philips Evnia 34M2C5501A 34" Wide Quad HD 180Hz Curved VA Ambiglow monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
+ 10 EUR Giftcard
❮
❯
❮
❯
52x
De Philips Evnia 34M2C5501A is een 34-inch ultrawide curved monitor met WQHD-resolutie (3440 x 1440 pixels) en 21:9 schermverhouding. Voorzien van een VA-paneel met 180 Hz verversingssnelheid en 1 ms reactietijd, biedt deze monitor optimale prestaties voor gaming en professioneel werk. Het gebogen design en DisplayHDR 400-ondersteuning zorgen voor een meeslepende kijkervaring met verhoogde contrasten en rijke kleuren. Ideaal voor multitasking en entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 10 EUR Giftcard
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 91 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 275 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 180 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 95 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 105 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Pixeldichtheid | 109,68 ppi |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 126 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 4.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Component video sync | Gescheiden synchronisatie |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Wit |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 72 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 47,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 808 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 808 mm |
| Diepte | 311 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 69 mm |
| Gewicht | 8.61 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,68 kg |
| Hoogte | 434 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 21 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Russisch, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | EAC, TÜV mark, EMF, UKCA, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CB, CE, ICES |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721038002225 |
| Vendorcode | 34M2C5501A/00 |
| Artikelnr | 966898 |
| Merk | Philips |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
Ontvang nu een 10 EUR giftcard!
Bij aankoop van een geselecteerde AOC of Philips monitor ontvang je nu een Megekko giftcard t.w.v. €10.
Actieperiode: t/m 04-06-2026
Claimperiode: t/m 04-10-2026
Zolang de voorraad strekt. OP=OP
Actieperiode: t/m 04-06-2026
Claimperiode: t/m 04-10-2026
Zolang de voorraad strekt. OP=OP
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ 10 EUR Giftcard
❮
❯
❮
❯





