Je bent nog niet ingelogd
eufy Wired Cam C31 White
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De eufy Wired Cam C31 White is een betrouwbare IP camera voor thuisbewaking. Met 1920 x 1080 pixelresolutie biedt deze camera helder beeldmateriaal van uw omgeving. De camera werkt met een framerate van 15 FPS en beschikt over Wi-Fi connectiviteit voor eenvoudige installatie en controle. Deze wired camera van het merk Eufy is geschikt voor verschillende toepassingen binnen huisbewaking en surveillance.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eufy |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 194644244217 |
| Vendorcode | T817L420 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eufy |
| Aantal cameras | 1 |
| Energievoorziening | Kabel |
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Opslag Locatie | Lokaal |
| Cardreader | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio detectie | ✓︎ |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✖︎ |
| Hoogte | 108 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Gewicht | 265 gram |
| Kleur Product | Wit |
| EAN | 194644244217 |
| Vendorcode | T817L420 |
| Artikelnr | 253463 |
| Merk | Eufy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯