Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo TC40 Dome
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
1x
De TP-Link Tapo TC40 is een compacte dome-camera die zich uitstekend leent voor zowel plafond- als wandmontage. Met Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels en 15 fps biedt deze camera scherpe beelden. De ingebouwde Wi-Fi verbinding maakt draadloze installatie mogelijk. Met nachtvisie kunt u ook in donkere omgevingen zicht behouden. De compact vormgegeven behuizing integreert discreet in elke ruimte, wat de camera geschikt maakt voor huisbewaking en kleine bedrijfslocaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 4895252505832 |
| Vendorcode | TC40 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Totaal aantal megapixels | 2 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud, Lokaal |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Actieve ombevoegde demontage alarm | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Stroomverbruik (typisch) | 2,21 W |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Vermogensverbruik (max) | 8,78 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 123.8 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief verankering | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische patrol-modus | ✓︎ |
| Auto-tracking | ✓︎ |
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Privézone maskeren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895252505832 |
| Vendorcode | TC40 |
| Artikelnr | 957948 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten