Je bent nog niet ingelogd
eufy Cam C35 Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De eufy Cam C35 Wit is een veelzijdige IP-camera geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Deze single camera biedt Full HD-videoopnamen in 1920 x 1080 pixelresolutie, wat duidelijke beeldkwaliteit oplevert. Met een framerate van 15 FPS levert de camera vloeiende video op. De camera is eenvoudig te installeren dankzij ondersteuning voor zowel plafond- als wandmontage. De ingebouwde nachtvisie stelt u in staat om ook in lage lichtomstandigheden te monitoren. Deze compacte Eufy-camera is een betrouwbare oplossing voor uw beveiligingsbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eufy |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 194644264390 |
| Vendorcode | T8110421 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 103.7 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Gezichtsherkenning, Menselijke detectie, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Field of view (FOV) hoek | 130° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 54.5 mm |
| Hoogte | 83 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Maximum aperture number | 1, 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644264390 |
| Vendorcode | T8110421 |
| Artikelnr | 773149 |
| Merk | Eufy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯