Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Vigi C340-W 4mm Bullet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
1x
De TP-Link Vigi C340-W 4mm Bullet is een compact IP-camera geschikt voor zowel plafond- als wandmontage. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels levert deze camera scherpe beelden. De camera beschikt over Wi-Fi en netwerk bedraad verbinding via 100 Mbps. Voor monitoring in het donker is nachtvisie aanwezig. De 4mm lens biedt een goed overzicht van het bewakingsgebied. Deze camera is geschikt voor residentiële en commerciële toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4897098683675 |
| Vendorcode | VIGI C340-W(4MM) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 79 ° |
| Kijkhoek verticaal | 43 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Minimale belichting | 0 Lux |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Doos |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 70.6 mm |
| Diepte | 173.4 mm |
| Gewicht | 195 gram |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek diagonaal | 93 ° |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocompressieformaten | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 150 Mbit/s |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digitaal groot dynamisch bereik (DWDR) (panorama-camera) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Contrast, Spiegel |
| Resolutieklasse | QHD |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1280, 2304 x 1296, 2560 x 1440 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 1440p |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 3D-ruisonderdrukking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098683675 |
| Vendorcode | VIGI C340-W(4MM) |
| Artikelnr | 946059 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
