Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti AI Professional Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
4x
De Ubiquiti AI Professional Zwart is een geavanceerde IP camera uit de professionele reeks van Ubiquiti. Deze camera biedt 4K-resolutie van 3840 x 2160 pixels voor scherpe beeldkwaliteit en draait op 30 FPS. De camera beschikt over nachtvisie voor 24/uurs bewaking en kan zowel aan het plafond als aan de wand gemonteerd worden. Met een gigabit netwerkverbinding van 1000 Mbps zorgt deze camera voor betrouwbare gegevensoverdracht. De AI Professional is geschikt voor professionele beveiligingstoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 810084691137 |
| Vendorcode | UVC-AI-PRO |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, IC, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK04 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bullet (shape) |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroomuitvoer (volt) | 48, 54, 57 |
| Energievoorziening | PoE |
| Vermogensverbruik (max) | 11 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 820 gram |
| Lengte | 175,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Brandpuntbereik | 4.1 - 12.3 mm |
| Kijkhoek diagonaal | 40, 127.7° |
| Kijkhoek verticaal | 19.7, 59.9° |
| Maximum aperture number | 3, 3 |
| Minimum aperture number | 1, 53 |
| Optische zoom | 3 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 25 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 8,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Contrast, Scherpte |
| Framerate | 30 FPS |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084691137 |
| Vendorcode | UVC-AI-PRO |
| Artikelnr | 948023 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯