Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti AI Turret Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Ubiquiti AI Turret Zwart is een geavanceerde IP camera met 3840 x 2160 pixels resolutie en 30 FPS framerate voor gedetailleerde beeldkwaliteit. Deze camera is geschikt voor zowel plafond- als wandmontage, wat flexibiliteit in installatielocatie biedt. Met gigabit ethernet connectiviteit en ingebouwde nachtvisie beschikt u over 24/7 surveillance mogelijkheden. Het compacte turretdesign maakt de camera discreet en geschikt voor diverse omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 810084698464 |
| Vendorcode | UVC-AI-TURRET-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 109.9 ° |
| Kijkhoek verticaal | 56.7 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Lokaal |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, IC, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK08 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Vandaalbestendig, Weerbestendig |
| Vormfactor | Torentje |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Energievoorziening | PoE |
| Vermogensverbruik (max) | 20 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 990 gram |
| Hoogte | 111 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek diagonaal | 134.1 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 40 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Processormodel | ARM Cortex-A53 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 11,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 30 FPS |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084698464 |
| Vendorcode | UVC-AI-TURRET-B |
| Artikelnr | 970518 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯