Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti G5 Bullet 3-Pack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Ubiquiti G5 Bullet 3-Pack biedt drie robuuste IP-camera's voor professionele bewakingsoplossingen. Met een hoge videoresolutie van 2688 x 1512 pixels en 30 FPS krijgt u helder beeldmateriaal. Elke camera is geschikt voor wandmontage en beschikt over nachtvisie voor 24-uurse monitoring. De bedrade netwerkverbinding werkt op 100 Mbps voor stabiele datatransmissie. Dit pakket is ideaal voor bedrijven en organisaties die een betrouwbare beveiligingsoplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 3 |
| Video resolutie | 2688 x 1512 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 810084690192 |
| Vendorcode | UVC-G5-BULLET-3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 84.4 ° |
| Kijkhoek verticaal | 45.4 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 3 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK04 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Vormfactor | Bullet (shape) |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroomuitvoer (volt) | 57 |
| Energievoorziening | PoE |
| Vermogensverbruik (max) | 4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 225 gram |
| Lengte | 74,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 99.8 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocompressieformaten | H.264, M-JPEG |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2688 x 1512 pixels |
| Processormodel | ARM Cortex-A7 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Management software | UniFi Protect |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 7,55 cm |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Contrast, Scherpte |
| Framerate | 30 FPS |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2688 x 1512 |
| Ondersteunde video-modi | 1512p |
| Privézone maskeren | ✓︎ |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Tekstoverlay | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084690192 |
| Vendorcode | UVC-G5-BULLET-3 |
| Artikelnr | 958752 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯