Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C230
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De TP-Link Tapo C230 is een compacte IP camera met 1 camera-unit, geschikt voor plafondmontage. Met een resolutie van 2880 x 1620 pixels en 30 FPS levert het scherpe, vloeiende beelden. De camera beschikt over Wi-Fi voor draadloze connectiviteit en nachtvisie voor monitoring in donkere omgevingen. Dit model is ideaal voor huishoudelijke bewaking en kantooromgevingen waar goed zicht overdag en 's nachts gewenst is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2880 x 1620 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8885021371658 |
| Vendorcode | TAPO C230 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Ondersteund audioformaat | RTSP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 75 ° |
| Kijkhoek verticaal | 41 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 99 dB |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Detectie van lijnoverschrijding, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Achtergrondverlichting compensatie | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | 0 - 69° |
| Field of view (FOV) hoek | 88° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Pan bereik | 0 - 340° |
| Progressive scan | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bulb |
| Geschikt voor | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 0,6 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 9 |
| Stroomverbruik (typisch) | 3 W |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Vermogensverbruik (max) | 5,7 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85.4 mm |
| Diepte | 86.8 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Hoogte | 117.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Snoerlengte | 3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Brandpuntbereik | 4 mm |
| Kijkhoek diagonaal | 88 ° |
| Maximum aperture number | 2 |
| Minimum aperture number | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 12 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2880 x 1620 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | DNR |
| Framerate | 30 FPS |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2880 x 1620 |
| Ondersteunde videoformaten | H.264 |
| Ondersteunde video-modi | 1620p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885021371658 |
| Vendorcode | TAPO C230 |
| Artikelnr | 970861 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
• Hoogwaardige video-opnamen: leg elk detail uitzonderlijk helder vast met een resolutie van 3K 5MP.
• Groot bewegingsbereik: met een horizontaal bereik van 360º en verticaal van 114º voor draaien en kantelen, zodat de camera een groter gebied vastlegt.
• Geavanceerd nachtzicht: duidelijke beelden met een bereik tot 12 meter, zelfs bij slechte lichtomstandigheden dankzij het geavanceerde nachtzicht.
• Slimme AI-detectie en meldingen: profiteer van slimme AI-technologie die relevante gebeurtenissen detecteert en u direct meldingen stuurt.
• Akoestisch en visueel alarm: jaag ongewenste bezoekers weg met een geluids- en lichtalarm dat de aandacht trekt.
• Tweeweg audio: de ingebouwde microfoon en luidspreker maken communicatie via de camera mogelijk
• Veilige opslag: sla beelden direct op een microSD-kaart op (max. 512 GB) voor een veilige en gebruiksvriendelijke opslagmethode. MicroSD-kaart is afzonderlijk verkrijgbaar.
• Handsfree bediening: bedien het apparaat met je stem dankzij de compatibiliteit voor Google Assistant en Amazon Alexa. Zo houd jij je handen vrij voor andere taken. (De beschikbaarheid van Google Assistant en Amazon Alexa is afhankelijk van de taal en het land van de gebruiker).
• Groot bewegingsbereik: met een horizontaal bereik van 360º en verticaal van 114º voor draaien en kantelen, zodat de camera een groter gebied vastlegt.
• Geavanceerd nachtzicht: duidelijke beelden met een bereik tot 12 meter, zelfs bij slechte lichtomstandigheden dankzij het geavanceerde nachtzicht.
• Slimme AI-detectie en meldingen: profiteer van slimme AI-technologie die relevante gebeurtenissen detecteert en u direct meldingen stuurt.
• Akoestisch en visueel alarm: jaag ongewenste bezoekers weg met een geluids- en lichtalarm dat de aandacht trekt.
• Tweeweg audio: de ingebouwde microfoon en luidspreker maken communicatie via de camera mogelijk
• Veilige opslag: sla beelden direct op een microSD-kaart op (max. 512 GB) voor een veilige en gebruiksvriendelijke opslagmethode. MicroSD-kaart is afzonderlijk verkrijgbaar.
• Handsfree bediening: bedien het apparaat met je stem dankzij de compatibiliteit voor Google Assistant en Amazon Alexa. Zo houd jij je handen vrij voor andere taken. (De beschikbaarheid van Google Assistant en Amazon Alexa is afhankelijk van de taal en het land van de gebruiker).
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯