Je bent nog niet ingelogd
Synology Camera BC510
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Synology Camera BC510 is een IP camera met een resolutie van 2880 x 1620 pixels die beelden vastlegt met 30 FPS. Deze camera ondersteunt zowel plafond- als wandmontage voor flexibele installatieopties. Het apparaat beschikt over nachtvisie voor bewaking in lage lichtomstandigheden en verbindt met het netwerk via een 100 Mbps bedrade verbinding. De BC510 biedt een veelzijdige surveillanceoplossing voor verschillende omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2880 x 1620 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4711174726660 |
| Vendorcode | BC510 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bitrate | 8192 kbps |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 110 ° |
| Kijkhoek verticaal | 56 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Privacybescherming | ✓︎ |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Voertuigdetectie, Intrusie, Mensen tellen |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Aantal privacy-maskerende gebieden | 5 |
| Minimale belichting | 0,001 Lux |
| Ondersteunde talen | Multi |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | ✓︎ |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), CB, Industry Canada (IC), UKCA, BSMI, VCCI, RCM, KC, RoHS, REACH, National Defense Authorization Act (NDAA), Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Certificering | JATE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66, IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Status |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig, Stofdicht |
| Vormfactor | Bullet |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Stroomverbruik (typisch) | 4,8 W |
| Energievoorziening | PoE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 353 gram |
| Lengte | 161 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Detectieafstand | 60 m |
| Herkenningsafstand | 12 m |
| Identificatieafstand | 6 m |
| Kijkhoek diagonaal | 132 ° |
| Maximum aperture number | 1, 8 |
| Observatieafstand | 24 m |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stemcodecs | G.711 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Ondersteunde browser | Google Chrome |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-tracking | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2880 x 1620 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTP, HTTPS, TLS v1.2, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, NTP, DHCP, SSL, RTP, SRTP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera sluitertijd | 1/16000 - 1/30 s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Lood, Kwik, Cadmium |
| Diameter | 11 cm |
| Inclusief geheugenkaart | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaien & spiegelen | ✓︎ |
| Framerate | 30 FPS |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2880 x 1620 |
| Ondersteunde videoformaten | H.264, H.265 |
| Ondersteunde video-modi | 1620p |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174726660 |
| Vendorcode | BC510 |
| Artikelnr | 985651 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯