Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti AI Dome Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Ubiquiti AI Dome Wit is een geavanceerde IP-camera geschikt voor diverse beveiligingstoepassingen. Met 4K-resolutie van 3840x2160 pixels en 30 FPS levert deze camera helder beeldmateriaal. De camera ondersteunt zowel plafond- als wandmontage voor flexibele installatie. Met gigabit netwerkverbinding en ingebouwde nachtvisie biedt deze dome-camera betrouwbare 24/7 bewaking, geschikt voor zowel binnen- als buitenomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 810084698471 |
| Vendorcode | UVC-AI-Dome-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 109.9 ° |
| Kijkhoek verticaal | 56.7 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK10 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Vandaalbestendig |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroomuitvoer (volt) | 42.5, 57 |
| Energievoorziening | PoE |
| Vermogensverbruik (max) | 10 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Smartphone ondersteuning op afstand | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 700 gram |
| Hoogte | 90.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kentekenplaatherkenning | ✓︎ |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 134.1 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 40 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lichtsensor | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Processormodel | ARM Cortex-A53 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 11,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Kleurdiepte, Contrast, DNR, Scherpte |
| Framerate | 30 FPS |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Privézone maskeren | ✓︎ |
| Tekstoverlay | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084698471 |
| Vendorcode | UVC-AI-Dome-W |
| Artikelnr | 970942 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯