Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C246-D
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De TP-Link Tapo C246-D is een IP-camera geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Met een resolutie van 2304 x 1296 pixels levert deze camera gedetailleerde beelden. De camera beschikt over Wi-Fi connectiviteit voor eenvoudige installatie en kan aan de wand worden gemonteerd. Nachtvisie stelt u in staat ook in donkere omstandigheden te kijken. Met een framerate van 15 FPS is deze camera geschikt voor monitoring en observatie doeleinden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 1210002602754 |
| Vendorcode | TAPO C246D |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 99 dB |
| Indeling van menselijke en voertuigdoelen | ✓︎ |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS, SSL/TLS, WPA2-PSK |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Field of view (FOV) hoek | 107, 8° |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Doos |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Stroomverbruik | 300 mA |
| PoE ondersteuning | DC |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 76.8 mm |
| Gewicht | 277 gram |
| Hoogte | 106.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 2 |
| Digitale zoom | 10, 8x |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| Nachtkijker afstand | 12 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 72.2 Mbit/s |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kanaalbandbreedte | 2400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002602754 |
| Vendorcode | TAPO C246D |
| Artikelnr | 973442 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯