Je bent nog niet ingelogd
TP-Link TC92 KIT bewakingscamera Peer IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De TP-Link TC92 KIT is een IP-beveiligingscamera ontworpen voor buitengebruik met 4K-resolutie van 3840 x 2160 pixels. De camera biedt helderheid met 20 FPS framerate en beschikt over nachtvisie voor 24-uurs bewaking. Dankzij Wi-Fi-connectiviteit kunt u draadloos verbinden zonder gedoe met kabels. De camera is flexibel installeerbaar via zowel plafond- als wandmontage, wat maximale plaatsingsopties biedt. Dit bewakingssysteem combineert geavanceerde beeldkwaliteit met gebruiksgemak voor residentiële of kleine commerciële toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 20 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 1210002605342 |
| Vendorcode | TC92 KIT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 88 ° |
| Kijkhoek verticaal | 45 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 93,3 dB |
| Indeling van menselijke en voertuigdoelen | ✓︎ |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Progressive scan | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bulb |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| PoE ondersteuning | Batterij/Accu, zonne-energie |
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Digitale zoom | 18x |
| Kijkhoek diagonaal | 105 ° |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 12 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 7.0, iOS 12 |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | DNR |
| Framerate | 20 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002605342 |
| Vendorcode | TC92 KIT |
| Artikelnr | 975672 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯