Je bent nog niet ingelogd
Reolink RP-PCB12M bewakingscamera Dome IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 4512 x 2512 Pixels Muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Reolink RP-PCB12M is een IP-beveiligingscamera met dome design geschikt voor binnen- en buitengebruik. Met een indrukwekkende resolutie van 4512 x 2512 pixels levert deze camera zeer gedetailleerde beelden op. De camera werkt met 25 beelden per seconde en beschikt over nachtvisie voor bewaking in donkere omstandigheden. Door de mogelijkheid tot wandmontage kan de camera flexibel op verschillende locaties worden geïnstalleerd. Deze single camera-oplossing biedt een betrouwbare beveiligingsoplossing voor zowel residentiële als commerciële toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 4512 x 2512 pixels |
| Framerate | 25 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 6978285031870 |
| Vendorcode | RP-PCB12M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 100.4 ° |
| Kijkhoek verticaal | 50.6 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,49 mm (1 / 2.49") |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bullet |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | DC, PoC |
| PoE ondersteuning | DC, PoC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Gewicht | 452 gram |
| Hoogte | 188 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 123 ° |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 20 gebruiker(s) |
| Alarm ingang/uitgang | ✖︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 4512 x 2512 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstroom | 600 lm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 25 FPS |
| Ondersteunde videoformaten | H.265, H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6978285031870 |
| Vendorcode | RP-PCB12M |
| Artikelnr | 975997 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯