Je bent nog niet ingelogd
Reolink RP-PCT16MD bewakingscamera Torentje IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 7680 x 2160 Pixels
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
De Reolink RP-PCT16MD is een compacte IP-beveiligingscamera geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Met een resolutie van 7680 x 2160 pixels levert deze camera zeer gedetailleerde beelden. De camera werkt met 25 FPS voor vloeiende video-opnames. Dankzij de geïntegreerde nachtvisie technologie kunt u ook in donkere omgevingen waarnemingen doen. Het torentje design biedt een discrete installatie, terwijl de wandmontage optie flexibel plaatsing mogelijk maakt. Deze single camera oplossing is ideaal voor doelgerichte bewaking van specifieke locaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Framerate | 25 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 6978285031955 |
| Vendorcode | RP-PCT16MD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 180 ° |
| Kijkhoek verticaal | 53.8 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Totaal aantal megapixels | 16 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Turret |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (ampère) | 2 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | DC, PoC |
| PoE ondersteuning | DC, PoC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 132 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Gewicht | 775 gram |
| Hoogte | 72 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 2 |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Niveau gebruikerstoegang | Beheerder, Gebruiker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 20 gebruiker(s) |
| Alarm ingang/uitgang | ✖︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 7680 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstroom | 400 lm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 25 FPS |
| Ondersteunde videoformaten | H.265, H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6978285031955 |
| Vendorcode | RP-PCT16MD |
| Artikelnr | 976002 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten