Je bent nog niet ingelogd
Reolink RP-PCT8MD bewakingscamera Torentje IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 5120 x 1552 Pixels
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
De Reolink RP-PCT8MD is een IP-beveiligingscamera geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Met een hoge resolutie van 5120 x 1552 pixels biedt deze torentjestijl camera gedetailleerde beelden. De camera werkt met 25 FPS voor vloeiende video en beschikt over nachtvisie voor 24-uurs bewaking. Het apparaat is eenvoudig aan de muur te bevestigen en integreert zich goed in beveiligingssystemen. Deze Reolink-camera biedt een betrouwbare oplossing voor uw bewakingsbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Framerate | 25 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 6978285031948 |
| Vendorcode | RP-PCT8MD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 180 ° |
| Kijkhoek verticaal | 57 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,65 mm (1 / 2.65") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Turret |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (ampère) | 2 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | DC, PoC |
| PoE ondersteuning | DC, PoC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 132 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Gewicht | 775 gram |
| Hoogte | 72 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 2 |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 20 gebruiker(s) |
| Alarm ingang/uitgang | ✖︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 5120 x 1552 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lichtstroom | 400 lm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 25 FPS |
| Ondersteunde videoformaten | H.265, H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6978285031948 |
| Vendorcode | RP-PCT8MD |
| Artikelnr | 976005 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten