Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Networks UniFi FlexHD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De Ubiquiti Networks UniFi FlexHD is een veelzijdig draadloos accesspoint dat gebruik maakt van de betrouwbare Wi-Fi 5 technologie. Met ondersteuning voor zowel 2,4 GHz als 5 GHz frequentiebanden, evenals Gigabit Ethernet, biedt dit compacte apparaat een uitstekende connectiviteit voor thuisnetwerken en kleine bedrijven. De PoE-functionaliteit vereenvoudigt de installatie, waardoor gebruikers snel en gemakkelijk kunnen profiteren van de geavanceerde draadloze mogelijkheden van dit product.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE 802.3af (type 1)(15.4W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 817882029667 |
| Vendorcode | UAP-FLEXHD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, TKIP, WEP, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Status, Systeem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 44 - 57 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroom | 0.32 A |
| Vermogensverbruik (max) | 10,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 48.5 mm |
| Diepte | 48.5 mm |
| Gewicht | 315 gram |
| Hoogte | 159.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4/5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 1733 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| PoE Standaard | PoE 802.3af (type 1)(15.4W) |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN |
| VLAN=ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 1733 Mbit/s |
| MIMO | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Muur, Paal, Plafond |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 817882029667 |
| Vendorcode | UAP-FLEXHD |
| Artikelnr | 280838 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯