Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Networks PBE-M5-300 antenne
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
De Ubiquiti Networks PBE-M5-300 is een krachtige 5 GHz Wi-Fi antenne met een hoge gain van 22 dBi. Deze sector-antenne is ontworpen voor professionele installaties en biedt een uitstekende dekking voor outdoor toepassingen. Met zijn robuuste constructie en geavanceerde technologie is deze antenne een betrouwbare keuze voor het uitbreiden van uw draadloze netwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Antenne versterking | 22 dBi |
| Straling | Sector-antenne |
| Frequentieband | 5 GHz |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 0810354022616 |
| Vendorcode | PBE-M5-300 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Straling | Sector-antenne |
| Antenne versterking | 22 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | FCC, IC, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 325 mm |
| Gewicht | 1200 gram |
| Hoogte | 256 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doorstaat windsnelheid | 200 km/h |
| Power handling | 6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0810354022616 |
| Vendorcode | PBE-M5-300 |
| Artikelnr | 113861 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
