Je bent nog niet ingelogd
TP-Link ER706W draadloze Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Zwart router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
3x
De TP-Link ER706W is een geavanceerde dual-band router die geschikt is voor moderne netwerkbehoeften. Met Wi-Fi 6-technologie biedt deze router snelheden tot 3000 Mbit/s op zowel de 2.4 GHz als 5 GHz frequentieband. Het apparaat ondersteunt mesh-netwerken voor uitgebreide dekking en beschikt over vier Gigabit Ethernet-poorten voor bekabelde verbindingen tot 1000 Mbps. De router is compatibel met glasvezel en ondersteunt mobiele netwerkverbinding, wat hem veelzijdig maakt voor diverse connectiviteitsscenario's. In zwart design past het apparaat goed in verschillende werkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 4 |
| Glasvezel | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 3000 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| Glasvezel | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✓︎ |
| Antennes | 3 x |
| Versterking antenne (max) | 4,5 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Access Control List (ACL) | ✓︎ |
| Filtratie | ✓︎ |
| Geplande toegang | ✓︎ |
| Network address translation (NAT) | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3-Enterprise |
| System event log | ✓︎ |
| URL- filtering | ✓︎ |
| VPN tunnels quantity | 50 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Systeem, USB, WAN, WLAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 574 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 3000 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2402 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output current | 2 A |
| Spanning | 12 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 226 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Gewicht | 1520 gram |
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Port forwarding | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 4 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Flash memory | 128 MB |
| MIMO | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Routing protocols | OSPF, RIP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895252500691 |
| Vendorcode | ER706W |
| Artikelnr | 1095058 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯