Je bent nog niet ingelogd
Netgear RS600 router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De Netgear RS600 is een geavanceerde Wi-Fi 7 router die met triple-band technologie werkend op 2.4GHz, 5GHz en 6GHz frequencies zorgt voor snelle en stabiele connectiviteit. Met een maximale draadloze snelheid van 10000 Mbit/s en 10000 Mbps bedrade snelheid levert deze router uitstekende performance. Het apparaat beschikt over 6 netwerkpoorten, WPS-functionaliteit en is uitgevoerd in zwart. Ideaal voor thuisgebruikers en kantoren met hoge bandbreedtevereisten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Netgear |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Aantal Netwerkpoorten | 6 |
| Snelheid draadloos (max) | 10000 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 10000 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 606449172058 |
| Vendorcode | RS600-100EUS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✖︎ |
| Glasvezel | ✖︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 8 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✖︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2, WPA3, WPA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Snelheid draadloos (max) | 10000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenkaart slot(s) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 1240 gram |
| Hoogte | 257.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 2000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 6 |
| USB aansluiting | 1, USB Type-A |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Flash memory | 512 MB |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 2 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DMZ support | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 606449172058 |
| Vendorcode | RS600-100EUS |
| Artikelnr | 965122 |
| Merk | Netgear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯