Je bent nog niet ingelogd
Logitech MK470 Slim Combo Inclusief RF Draadloos AZERTY Frans Roze toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De Logitech MK470 Slim Combo is een draadloze desktop set bestaande uit een compact toetsenbord en muis in elegant roze. Met RF 2.4Ghz-verbinding biedt het een betrouwbare, draadloze connectie zonder kabels. Het compacte AZERTY-toetsenbord is perfect voor home- en office-gebruik en bespaart ruimte op uw bureau. De set combineert functionaliteit met stijl, ideaal voor gebruikers die een opgeruimd werkstation willen met Franse toetsaanduiding en draadloze gemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Compact |
| Indeling | AZERTY |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Roze |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 5099206107823 |
| Vendorcode | 920-011316 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Roze |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Muis batterij type | AA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 3 |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Type batterij | AAA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 373,5 x 143,9 x 21,3 mm |
| Gewicht muis | 100 g |
| Gewicht toetsenbord | 558 g |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18,7 x 14,4 x 6,1 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Toetsenbord 2 AAA-batterijen (al geplaatst) Muis 1 AA-batterij (al geplaatst) USB-ontvanger Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Windows | ChromeOS | Werkt met Surface |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur van muis | 18 maand(en) |
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 59 x 107 x 26,5 mm |
| Downloadbare software | Logi Options+ |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Multimediatoetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Stille toetsen | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Toetsenbord formaat | Compact |
| Indeling | AZERTY |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206107823 |
| Vendorcode | 920-011316 |
| Artikelnr | 1088089 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯




