Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-MPD-05BK muismat Zwart Game-muismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
4x
De Akasa AK-MPD-05BK is een zwarte gaming muismat met ruime afmetingen van 800x300 millimeter. De mat is vervaardigd uit rubber en heeft een dikte van 3 millimeter, wat een stabiele basis biedt tijdens het gamen. Het grote werkoppervlak biedt voldoende ruimte voor bewegingen met zowel muis als toetsenbord. Met zijn robuuste rubberconstructie is deze muismat geschikt voor intensief gebruik en biedt hij een goed contact met je bureaublad.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
| EAN | 4710614538757 |
| Vendorcode | AK-MPD-05BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Opdruk | ✖︎ |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710614538757 |
| Vendorcode | AK-MPD-05BK |
| Artikelnr | 262363 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Tijmen4987
Eerste review
Geplaatst: 24-04-2026
5 dagen in bezit
Fijne muismat, glijdt lekker
❮
❯