Je bent nog niet ingelogd
Equip 245012 muismat Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Equip 245012 muismat in blauw is een praktische invoerhulp voor uw computerwerkplek. Met afmetingen van 180 x 220 mm en een dikte van 3 mm biedt deze muismat een stabiel werkoppervlak. Het ontwerp combineert nylon en rubber materialen voor duurzaamheid en grip. De mat is geschikt voor dagelijks gebruik met muizen en biedt een gladde ondergrond voor nauwkeurige muisbewegingen. Ideaal voor kantoor- of thuiswerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | Nylon, Rubber |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
| EAN | 4015867209981 |
| Vendorcode | 245012 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | Nylon, Rubber |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 65 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867209981 |
| Vendorcode | 245012 |
| Artikelnr | 278485 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯