Je bent nog niet ingelogd
Equip 245014 muismat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Equip 245014 muismat in zwart is een ergonomische invoerapparaat ontworpen voor comfortabel muisgebruik. Met afmetingen van 200 x 230 mm en een dikte van 20 mm biedt deze muismat een stabiele ondergrond. De geïntegreerde polssteun ondersteunt de pols tijdens gebruik. Het product bestaat uit een combinatie van materialen waaronder gel, PUR, stof en weefsel, wat zorgt voor duurzaamheid en comfort. Ideaal voor dagelijks kantoor- en computerwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Kleur Product | Zwart |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Gel, PUR, Stof, Weefsel |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Dikte | 20 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
| EAN | 4015867221426 |
| Vendorcode | 245014 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Gel, PUR, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Dikte | 20 mm |
| Gewicht | 160 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867221426 |
| Vendorcode | 245014 |
| Artikelnr | 278487 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯