Je bent nog niet ingelogd
MediaRange MROS250 muismat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
1x
De MediaRange MROS250 muismat in zwart biedt ergonomische ondersteuning voor langere werkzittingen. Met geïntegreerde polssteun en afmetingen van 225 x 245 mm biedt dit invoerapparaat comfort tijdens muisgebruik. Het zachte stofweefsel en 21 mm diepe opbouw zorgen voor een soepele muisbeweging. De muismat is geschikt voor kantoor- en thuiswerk en ondersteunt verschillende muistypes. Een praktische keuze voor dagelijks computergebruik met aandacht voor ergonomie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Mediarange |
| Kleur Product | Zwart |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Stof, Weefsel |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
| EAN | 4260459615040 |
| Vendorcode | MROS250 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260459615040 |
| Vendorcode | MROS250 |
| Artikelnr | 285415 |
| Merk | Mediarange |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯