Je bent nog niet ingelogd
Delock 12698 Ergonomische muismat met polssteun grijs 245 x 206 mm
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Delock 12698 is een ergonomische muismat gemaakt van microvezel, speciaal ontworpen om comfort te bieden tijdens langdurig computergebruik. Met afmetingen van 245 x 206 mm en een dikte van 20 mm biedt deze grijze muismat een stabiele ondergrond voor uw muis. De geïntegreerde polssteun ondersteunt uw pols in een natuurlijke positie, wat helpt bij het verminderen van vermoeidheid. Het gladde microvezeloppervlak zorgt voor nauwkeurige muisbewegingen en het materiaal is gemakkelijk schoon te maken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Kleur Product | Grijs |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Microvezel |
| Breedte | 206 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Dikte | 20 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 4043619126989 |
| Vendorcode | 12698 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Microvezel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 206 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Dikte | 20 mm |
| Gewicht | 108 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619126989 |
| Vendorcode | 12698 |
| Artikelnr | 294463 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze ergonomisch ontworpen zachte muismat van Delock werkt door zijn polssteun ontlastend bij het werken met een muis. Door de gladde vulling ligt de bal van de hand comfortabel op de muismat.
Technische details
- Flexibele zachte muismat
- Polssteun
- Rubberen onderkant
- Afmetingen (LxBxH): ca. 245 x 206 x 20 mm
- Gewicht: ca. 108 gr
- Kleur: grijs
Pakketinhoud
- Muismat
Pakket
- Polyzak
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯