Je bent nog niet ingelogd
Megekko RGB Gaming Muismat Heavy Duty Dark XXL 800 x 300 mm
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
11x
De Megekko RGB Gaming Muismat Heavy Duty Dark XXL is een professionele muismat voor gamers en kantoorgebruikers. Met afmetingen van 800 x 300 mm biedt deze mat voldoende werkruimte voor muis en toetsenbord. Het stevige stofmateriaal van 3 mm dik zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. De muismat beschikt over RGB LED-verlichting die je naar wens kunt aanpassen. Het ontwerp combineert zwart en groen, wat het moderne gaming-uiterlijk complementeert. Met opdruk voorzien zorgt deze mat voor een professionele uitstraling op elk bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Polssteun | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Artikelnr | 621872 |
| Merk | Megekko |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Deze muismat voor gamers heeft een glad oppervlak dat afgewerkt is met een gestikte rand. De onderkant is van rubber, waardoor deze zeker niet gaat verschuiven.
• Afmetingen: 800 x 300 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand met RGB
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
• Afmetingen: 800 x 300 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand met RGB
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯