Je bent nog niet ingelogd
Megekko RGB Gaming Muismat Heavy Duty White XXL 800 x 300 mm
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
13x
De Megekko RGB Gaming Muismat Heavy Duty White XXL is een professionele muismat met afmetingen van 800 x 300 mm, speciaal ontworpen voor gamers en intensieve computergebruikers. Met zijn grote werkoppervlak biedt deze mat voldoende ruimte voor zowel muis als toetsenbord. Het stoffen oppervlak zorgt voor optimale muiscontrol en precisie. De muismat beschikt over ingebouwde RGB-verlichting die je gaming setup naar een hoger niveau tilt. Het stevige design met 3 mm dikte en heavy duty constructie zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit. De witte kleurafwerking past elegant in elke setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Polssteun | ✖︎ |
| Energievoorziening | USB |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Artikelnr | 621873 |
| Merk | Megekko |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Deze muismat voor gamers heeft een glad oppervlak dat afgewerkt is met een gestikte rand. De onderkant is van rubber, waardoor deze zeker niet gaat verschuiven.
• Afmetingen: 800 x 300 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand met RGB
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
• Afmetingen: 800 x 300 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand met RGB
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯