Je bent nog niet ingelogd
Megekko Gaming Muismat Gray XXXL 900 x 400 mm
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
10x
De Megekko Gaming Muismat Gray XXXL biedt een groot werkoppervlak van 900 x 400 millimeter, ideaal voor gamers die meer ruimte nodig hebben. Met een dikte van 3 millimeter en een combinatie van rubber en stof materiaal zorgt de muismat voor stabiliteit en comfort tijdens gebruik. Het grijze kleurontwerp met opdruk past goed in moderne gaming setups. Dit grote formaat geeft je optimale bewegingsvrijheid voor muis en toetsenbord.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Megekko |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Anti-slip | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Artikelnr | 768867 |
| Merk | Megekko |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Deze muismat voor gamers heeft een glad oppervlak dat afgewerkt is met een gestikte rand. De onderkant is van rubber, waardoor deze zeker niet gaat verschuiven.
• Afmetingen: 900 x 400 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand voorkomt rafelen
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
• Afmetingen: 900 x 400 x 3 mm
• Materiaal: stof
• Anti-slip rubberen onderzijde
• Gestikte rand voorkomt rafelen
Omdat we het waarderen dat je Megekko op je bureau wilt, bieden we onze hoogwaardige muismat aan voor een extreem lage prijs!
Toon meer
Vaak samen gekocht met