Je bent nog niet ingelogd
Fellowes Traagschuim (memory foam) muismat/polssteun saffier
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Fellowes muismat in saffier blauw biedt ergonomische ondersteuning dankzij het traagschuim (memory foam) materiaal. Met geïntegreerde polssteun zorgt dit accessoire voor meer comfort tijdens langdurig computergebruik. De afmetingen van 201,6 x 235 mm met een dikte van 25,4 mm maken het een compact en praktisch product. Het traagschuim adapteert zich aan uw hand en pols, wat kan bijdragen aan een aangenamer werkervaring. Ideaal voor gebruikers die veel tijd achter het toetsenbord doorbrengen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Blauw |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Traagschuim |
| Breedte | 201.6 mm |
| Diepte | 235 mm |
| Dikte | 25.4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 043859589074 |
| Vendorcode | 9172801 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | Traagschuim |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 201.6 mm |
| Diepte | 235 mm |
| Dikte | 25.4 mm |
| Gewicht | 200 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 043859589074 |
| Vendorcode | 9172801 |
| Artikelnr | 789699 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Het zachte schuimkussen vormt zich naar uw pols voor uitzonderlijk comfort maar verliest hierbij nooit zijn vorm
- Verdeelt drukpunten en verzekert een juiste positie van de hand tijdens het gebruik van de muis
- Geschikt voor optische muizen
- Saffier
- Verdeelt drukpunten en verzekert een juiste positie van de hand tijdens het gebruik van de muis
- Geschikt voor optische muizen
- Saffier
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯