Je bent nog niet ingelogd
Fellowes Ergonomische muismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Fellowes Ergonomische muismat biedt optimale ondersteuning voor langdurig computergebruik. Met een geïntegreerde polssteun van traagschuim vermindert deze mat de belasting op pols en arm. Het oppervlak van stof en weefsel zorgt voor nauwkeurige muisbediening. De mat is beschikbaar in zilver of zwart en past door zijn compacte afmetingen perfect naast uw toetsenbord. De ergonomische vormgeving bevordert een gezonde werkhouding tijdens dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Stof, Traagschuim, Weefsel |
| Breedte | 201.6 mm |
| Diepte | 25.4 mm |
| Dikte | 23.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 043859497805 |
| Vendorcode | 9175801 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Materiaal | Stof, Traagschuim, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 201.6 mm |
| Diepte | 25.4 mm |
| Dikte | 23.5 mm |
| Gewicht | 200 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 043859497805 |
| Vendorcode | 9175801 |
| Artikelnr | 789681 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Het zachte schuimkussen vormt zich naar uw pols voor uitzonderlijk comfort maar verliest hierbij nooit zijn vorm
- Verdeelt drukpunten en verzekert een juiste positie van de hand tijdens het gebruik van de muis
- Geschikt voor optische muizen
- Zilveren lijnen
- Verdeelt drukpunten en verzekert een juiste positie van de hand tijdens het gebruik van de muis
- Geschikt voor optische muizen
- Zilveren lijnen
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯