Je bent nog niet ingelogd
NZXT Zone Elite Mousepad L - 400x400mm - Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
1x
De NZXT Zone Elite Mousepad L is een professionele muismat met afmetingen van 400x400mm, ideaal voor gaming en kantoorgebruik. Het oppervlak combineert rubber en stof voor optimale muis-control en snelheid. Met een dikte van 4,5mm biedt de mat stabiliteit en comfort tijdens langdurig gebruik. Het zwarte design past perfect in moderne setups. De Zone Elite is geschikt voor zowel drag-shooters als snelle bewegingen, dankzij het gebalanceerde oppervlak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 4.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 5056547207124 |
| Vendorcode | MM-LRGPR-BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 4.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Stof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547207124 |
| Vendorcode | MM-LRGPR-BK |
| Artikelnr | 967809 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten