Je bent nog niet ingelogd
NZXT Zone Elite Mousepad XL - 750x400mm - Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
1x
De NZXT Zone Elite Mousepad XL biedt een ruim speeloppervlak van 750x400mm, perfect voor gamers en professionals die meer bewegingsruimte nodig hebben. Met een dikte van 4,5mm en constructie uit rubber en stof, combineert dit zwarte mousepad comfort met stabiliteit. Het grote oppervlak accommodeert zowel muis als toetsenbord, wat multitasking vergemakkelijkt. De duurzame materiaalsamenstelling zorgt voor langdurig gebruik en consistent ondersteuning tijdens intensieve gaming- of werksessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 4.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 5056547207131 |
| Vendorcode | MM-XLGPR-BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 44,90
laatste 90 dagen: 44,90
36,
02
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 4.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Stof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547207131 |
| Vendorcode | MM-XLGPR-BK |
| Artikelnr | 967810 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten