Je bent nog niet ingelogd
Deltaco GAM-156-P Roze Gaming Muismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Deltaco GAM-156-P is een roze gaming muismat met afmetingen van 450 x 400 mm en een dikte van 4 mm. Het mat is vervaardigd uit rubber materiaal, wat zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid tijdens intensieve gaming sessies. De muismat beschikt over een opdruk die het design completeert. Dit product is ideaal voor gamers die op zoek zijn naar een betrouwbare en stijlvolle muismat voor hun setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deltaco |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Roze |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 7333048059871 |
| Vendorcode | 4222149 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Roze |
| Materiaal | Rubber |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 560 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | L |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wasbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7333048059871 |
| Vendorcode | 4222149 |
| Artikelnr | 971321 |
| Merk | Deltaco |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Patty
Eerste review
Geschreven bij: Deltaco GAM-155-P XL Gaming Muismat Roze
Geplaatst: 01-02-2026
5 dagen in bezit
Thick and Long
it arrived earlier than I expected. high quality quality product and high quality texture. would recommend it.
❮
❯
❮
❯