Je bent nog niet ingelogd
Fellowes Breyta (New) XL Mousepad Marine Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
De Fellowes Breyta XL Mousepad in marine blauw is een praktische muismat uit de invoerapparatencollectie. Met afmetingen van 280 x 210 mm en een dikte van 2,5 mm biedt deze mat een comfortabele werkplek voor uw muis. Het stoffenoppervlak zorgt voor goede glijding en controle. Dit muismat is geschikt voor dagelijks kantoorgebruik en helpt bij het organiseren van uw werkstation. De marine blauwe kleur past in diverse bureauomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 43859808779 |
| Vendorcode | 100139317 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Fellowes Breyta (New) XL Mousepad Marine Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
Huidig
Fellowes Breyta (New) XL Mousepad Sand Zand
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Fellowes Breyta 100139316 muismat Grijs
Kleur Product:
Grijs
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Fellowes Breyta (New) XL Mousepad Sage Salie
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Fellowes Breyta 100138995 muismat Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 7,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | Stof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 43859808779 |
| Vendorcode | 100139317 |
| Artikelnr | 972820 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet