Je bent nog niet ingelogd
Fellowes Breyta 100138995 muismat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
De Fellowes Breyta 100138995 is een zwarte muismat gemaakt van stofmateriaal, ideaal voor dagelijks computergebruik. Met afmetingen van 280 x 210 millimeter biedt deze muismat een comfortabele oppervlakte voor muisbesturing. De mat heeft een dikte van 2,5 millimeter, wat zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. Het stofoppervlak bevordert soepele muisbewegingen en voorkomt uitglijden. Deze compacte muismat past perfect op elk bureau en biedt een professionele uitstraling dankzij het zwarte design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 43859808632 |
| Vendorcode | 100138995 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Fellowes Breyta (New) XL Mousepad Marine Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Fellowes Breyta (New) XL Mousepad Sand Zand
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Fellowes Breyta 100139316 muismat Grijs
Kleur Product:
Grijs
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Fellowes Breyta (New) XL Mousepad Sage Salie
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Fellowes Breyta 100138995 muismat Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 43859808632 |
| Vendorcode | 100138995 |
| Artikelnr | 972827 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet