Je bent nog niet ingelogd
XPG FRONTLINE II XL Game-muismat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
2x
De XPG FRONTLINE II XL Game-muismat in zwart is een premium muismat ontworpen voor gaming en productiviteit. Met afmetingen van 900 x 400 mm biedt deze XL-muismat voldoende ruimte voor muis en toetsenbord. Het muismat is vervaardigd uit hoogwaardig stofmateriaal met een dikte van 3 mm, wat comfort en stabiliteit tijdens gebruik biedt. De muismat is voorzien van opdruk. Dit muismat is geschikt voor gamers en gebruikers die behoefte hebben aan een grote werkoppervlakte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | XPG |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 4711658150790 |
| Vendorcode | 75261607 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Microvezel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711658150790 |
| Vendorcode | 75261607 |
| Artikelnr | 973761 |
| Merk | XPG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯