Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-MPD-03YL muismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
1x
Het Akasa AK-MPD-03YL muismat is een functioneel invoerapparaat voor dagelijks gebruik. Met afmetingen van 1000 x 50 millimeter en een dikte van 5 millimeter biedt het een praktische werkoppervlak voor muisgebruik. Het muismat is vervaardigd uit rubber, wat een stabiele en duurzame ondergrond biedt. Het product beschikt over een meerkleurig ontwerp met opdruk, wat het een visueel aantrekkelijk accessoire maakt. Dit muismat is geschikt voor zowel kantoor- als thuisomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
| EAN | 4710614537088 |
| Vendorcode | AK-MPD-03YL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Materiaal | Rubber |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710614537088 |
| Vendorcode | AK-MPD-03YL |
| Artikelnr | 976309 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯