Je bent nog niet ingelogd
Akasa AK-MPD-03BK muismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
4x
De Akasa AK-MPD-03BK is een zwarte muismat vervaardigd uit rubber, ontworpen voor gebruikers die behoefte hebben aan een groot werkoppervlak. Met afmetingen van 1000 mm breed en 50 mm diep biedt deze mat een ruime ruimte voor muis- en toetsenbordgebruik. De 5 mm dikke rubberconstructie zorgt voor stabiliteit tijdens het werken. Dit invoerapparaat combineert functionaliteit met een klassiek zwart design, geschikt voor diverse werkplekken en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
| EAN | 4710614537071 |
| Vendorcode | AK-MPD-03BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710614537071 |
| Vendorcode | AK-MPD-03BK |
| Artikelnr | 976308 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Tijmen4987
Eerste review
Geschreven bij: Akasa AK-MPD-05BK muismat Zwart Game-muismat
Geplaatst: 24-04-2026
5 dagen in bezit
Fijne muismat, glijdt lekker
❮
❯