Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 759SM XXL-gamingmuismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Trust GXT 759SM XXL-gamingmuismat is een ruime invoermat ontworpen voor gamers die veel speelruimte nodig hebben. Met afmetingen van 930 x 300 millimeter biedt deze mat voldoende oppervlak voor zowel muis als toetsenbord. Het duurzame PET-materiaal zorgt voor een stabiele basis tijdens intensieve gamesessies. De muismat is slechts 3 millimeter dik en beschikt over een opdruk. Verkrijgbaar in de kleuren blauw, grijs en rood, past deze mat in elke gamingarena. Ideaal voor spelers die premium comfort en functionaliteit combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Blauw, Grijs, Rood |
| Materiaal | PET |
| Breedte | 930 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8713439257434 |
| Vendorcode | 25743 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Blauw, Grijs, Rood |
| Materiaal | PET |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 930 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 665 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XXL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439257434 |
| Vendorcode | 25743 |
| Artikelnr | 977837 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯