Je bent nog niet ingelogd
HP 150 met kabel Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
3x
De HP 150 is een bedraden muis speciaal ontworpen voor thuiswerk en kantoor. Met drie ergonomische knoppen biedt deze muis intuïtieve bediening voor dagelijks gebruik. De muis beschikt over een maximale resolutie van 1600 dpi, wat nauwkeurige cursorbesturing mogelijk maakt. Met een gewicht van slechts 60 gram ligt de HP 150 comfortabel in uw hand. Dankzij de kabelverbinding hoeft u zich geen zorgen te maken over batterijverlies. Een betrouwbare keuze voor productieve werkdagen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 60 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 195122875466 |
| Vendorcode | 240J6AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Compatibel met pc's met USB-A-poort. |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 103.4 mm |
| Diepte | 61.1 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 34.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1 m |
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Available USB-A port |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen systeemspecificatie | Available USB-A port |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7; Windows 10; Windows 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 195122875466 |
| Kleurnaam | Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195122875466 |
| Vendorcode | 240J6AA#ABB |
| Artikelnr | 1000194 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



