Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G502 Hero Zwart Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
253x
De Logitech-G G502 Hero Zwart is een professionele gaming muis die is ontworpen voor intensieve gamers. Met de geavanceerde Logitech HERO 25K sensor en een maximale resolutie van 25600 dpi biedt deze muis nauwkeurige tracking en responsieve bewegingen. De hoge polling rate van 1000 Hz zorgt voor minimale latency tijdens het spelen. De muis beschikt over 11 programmeerbare knoppen voor aangepaste bediening en weegt slechts 121 gram. Aangevuld met RGB LED-verlichting en een betrouwbare kabelverbinding, is deze muis ideaal voor competitieve gamers die maximale controle en prestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Sensor | Logitech HERO 25K |
| Resolutie (max) | 25600 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 11 |
| Gewicht | 121 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
| EAN | 5099206080263 |
| Vendorcode | 910-005471 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 1 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Logitech HERO 25K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Verlichtingskleuren aantal | 16800000 |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✓︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 50 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Muisvoetjes duurzaamheid | 250 km |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Gewicht | 121 gram |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 11 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 11 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 25600 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 40 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | - USB-poort - Windows 7 of later, mac OS 10.11 of later of Chrome OS - (Optioneel) Internettoegang voor downloaden van software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206080263 |
| Vendorcode | 910-005471 |
| Artikelnr | 1014217 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Logitech-G G502 Hero
De G502 HERO heeft een geavanceerde optische sensor voor optimale trackingprecisie, aanpasbare RGB-verlichting, aangepaste gameprofielen, aanpasbare gevoeligheid van 200 tot 25.600 dpi en verplaatsbare gewichten.
HERO 25K-SENSOR
De HERO 25K is onze meest nauwkeurige gamingsensor ooit, met next-gen precisie en een volledig nieuwe architectuur. Met de snelste verwerking van framefrequentie tot nu toe biedt de HERO meer dan 400 IPS over een dpi-bereik van 100 - 25.600 zonder enige vertraging, filtering of versnelling. HERO 25K bereikt precisie op wedstrijdniveau en biedt het meest consistente reactievermogen ooit. Je kunt je dpi-instellingen aanpassen en afstemmen met de Logitech G HUB.
11 programmeerbare knoppen
Gebruik Logitech G HUB om je favoriete opdrachten en macro's te programmeren voor elk van de 11 knoppen. Bouwen, verstoppen, vechten, helen... breng je power moves binnen handbereik. Bewaar pasklare profielen rechtstreeks op de muis om je instellingen overal met je mee te nemen.
De G502 HERO heeft een geavanceerde optische sensor voor optimale trackingprecisie, aanpasbare RGB-verlichting, aangepaste gameprofielen, aanpasbare gevoeligheid van 200 tot 25.600 dpi en verplaatsbare gewichten.
HERO 25K-SENSOR
De HERO 25K is onze meest nauwkeurige gamingsensor ooit, met next-gen precisie en een volledig nieuwe architectuur. Met de snelste verwerking van framefrequentie tot nu toe biedt de HERO meer dan 400 IPS over een dpi-bereik van 100 - 25.600 zonder enige vertraging, filtering of versnelling. HERO 25K bereikt precisie op wedstrijdniveau en biedt het meest consistente reactievermogen ooit. Je kunt je dpi-instellingen aanpassen en afstemmen met de Logitech G HUB.
11 programmeerbare knoppen
Gebruik Logitech G HUB om je favoriete opdrachten en macro's te programmeren voor elk van de 11 knoppen. Bouwen, verstoppen, vechten, helen... breng je power moves binnen handbereik. Bewaar pasklare profielen rechtstreeks op de muis om je instellingen overal met je mee te nemen.
Toon meer
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
IonP
Eerste review
Geschreven bij: Logitech-G G403 Hero Gaming muis
Geplaatst: 22-01-2026
5 dagen in bezit
Product vertoonde gebruikssporen
Goede sensor (HERO)
Ligt prettig in de hand
Niet als nieuw geleverd
Het product werd verkocht als nieuw, maar bij ontvangst waren er duidelijke tekenen van eerder gebruik. De verzegeling op de doos was niet origineel en leek al geopend. Daarnaast waren er zichtbare vlekken (zoals zweet-/vetsporen) op de muis en krassen aan de onderkant, wat normaal gesproken alleen ontstaat na gebruik. Hierdoor komt het product niet overeen met de beschrijving “nieuw”. Dit was voor mij een teleurstellende ervaring.
❮
❯



