Je bent nog niet ingelogd
ASUS MW203 Draadloze Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De ASUS MW203 is een draadloze muis speciaal ontworpen voor thuis- en kantooromgeving. Met Bluetooth en 2.4GHz RF-verbinding biedt deze muis flexibele connectiviteitsopties. De muis beschikt over vijf knoppen en een maximale resolutie van 2400 dpi voor nauwkeurige cursor-besturing. Met een gewicht van slechts 96 gram is het apparaat licht en comfortabel voor dagelijks gebruik. Batterijvoeding zorgt voor draadloze vrijheid. De MW203 is een praktische keuze voor productieve werkdagen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 2400 dpi |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 96 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 4718017911689 |
| Vendorcode | 90XB06C0-BMU000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 13 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80.1 mm |
| Diepte | 105.6 mm |
| Diepte van de receiver | 1,85 cm |
| Gewicht | 96 gram |
| Hoogte | 40.6 mm |
| Receiver breedte | 1,45 cm |
| Receiver hoogte | 6,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 3 |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 2400 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718017911689 |
| Vendorcode | 90XB06C0-BMU000 |
| Artikelnr | 1017364 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯



