Je bent nog niet ingelogd
CHERRY MW 8C ADVANCED Draadloze Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De CHERRY MW 8C ADVANCED is een veelzijdige draadloze muis geschikt voor thuis- en kantooromgeving. Deze muis biedt connectiviteit via Bluetooth en RF 2.4GHz voor maximale flexibiliteit. Met zes programmeerbare knoppen en een maximale resolutie van 3000 dpi ondersteunt het nauwkeurige muisbewegingen voor diverse taken. De accu zorgt voor draadloze vrijheid, terwijl het compacte gewicht van 92 gram ergonomisch voordeel biedt tijdens langdurig gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cherry |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 3000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 92 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4025112095696 |
| Vendorcode | JW-8100 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 550 mAh |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE FCC USB IF Bluetooth SIG UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 1,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Werkt op elk oppervlak | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62.5 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Diepte van de receiver | 1,9 cm |
| Gewicht | 92 gram |
| Hoogte | 33.5 mm |
| Receiver breedte | 1,45 cm |
| Receiver gewicht | 3 g |
| Receiver hoogte | 6,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 3000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4025112095696 |
| Vendorcode | JW-8100 |
| Artikelnr | 1026977 |
| Merk | Cherry |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



