Je bent nog niet ingelogd
CHERRY MW 8C ERGO Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
2x
De CHERRY MW 8C ERGO is een draadloze muis ontworpen voor home- en office-gebruik. Met Bluetooth en RF 2.4GHz-connectiviteit biedt deze muis flexibele verbindingsmogelijkheden. De ergonomische vorm en zes programmeerbare knoppen maken het apparaat geschikt voor langdurig werken. Met een maximale resolutie van 3000 dpi en accu-voeding weegt de muis slechts 123 gram. Dit invoerapparaat combineert comfort met prestatie voor professioneel en privégebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cherry |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 3000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 123 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4025112095702 |
| Vendorcode | JW-8600 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 550 mAh |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE UKCA FCC China RoHS USB IF Bluetooth SIG |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 1,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Werkt op elk oppervlak | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 79 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Diepte van de receiver | 1,9 cm |
| Gewicht | 123 gram |
| Hoogte | 44.5 mm |
| Receiver breedte | 1,45 cm |
| Receiver gewicht | 3 g |
| Receiver hoogte | 6,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 3000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rubberen handgrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4025112095702 |
| Vendorcode | JW-8600 |
| Artikelnr | 1026978 |
| Merk | Cherry |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




