Je bent nog niet ingelogd
Trust Basi Ambidextrous Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Trust Basi Ambidextrous Muis is een praktische invoerapparaat voor zowel thuiswerken als kantoorgebruik. Dit ergonomische model is ontworpen voor rechts- en linkshändigen en biedt comfort tijdens langdurig gebruik. Met drie gebruiksvriendelijke knoppen en een maximale resolutie van 1200 dpi zorgt deze muis voor nauwkeurige muisbewegingen. De bedrading zorgt voor een stabiele verbinding zonder batterijen. Met een gewicht van slechts 80 gram is het apparaat licht en draagbaar. Ideaal voor dagelijks kantoor- en thuiswerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 80 gram |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 8713439242713 |
| Vendorcode | 24271 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 63 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Gewicht | 80 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✖︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stille klik | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439242713 |
| Vendorcode | 24271 |
| Artikelnr | 1031601 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Bedrade muis
Eenvoudig te bedienen muis voor zowel links- als rechtshandige gebruikers
Back to basics
Met 3 knoppen en een ontwerp dat geschikt is voor zowel links- en rechtshandigen is de Basi bekabelde muis wel heel makkelijk in gebruik.
Comfortabel klikken
Scrollen gaat eenvoudiger met het geribbelde scrollwiel en door de optische sensor van 1200 DPI werkt je muis op vrijwel elk oppervlak.
Alle ruimte
De USB-kabel van 1,60 meter geeft je alle bewegingsruimte die je nodig hebt. Je hoeft hem alleen maar in te pluggen en aan het werk te gaan.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯





