Je bent nog niet ingelogd
CHERRY MC 1000 Zwart Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
De CHERRY MC 1000 is een zwarte bedraaide muis die ideaal geschikt is voor zowel thuiswerk als kantooromgeving. Met maximaal 1200 DPI resolutie biedt deze muis nauwkeurige cursorbesturing voor dagelijks computergebruik. De muis beschikt over drie knoppen en weegt slechts 90 gram, wat zorgt voor comfortabel gebruik gedurende langere werkperiodes. De kabelverbinding zorgt voor een stabiele en betrouwbare aansluiting op uw computer, zonder batterijen nodig te hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cherry |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 90 gram |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4025112083341 |
| Vendorcode | JM-0800-2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | c-tick, UL, CE, FCC, TÜV-Süd/GS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik | 50 mA |
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4025112083341 |
| Vendorcode | JM-0800-2 |
| Artikelnr | 948845 |
| Merk | Cherry |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
In zijn prijsklasse biedt de CHERRY MC 1000 biedt de beste kwaliteit. De focus ligt op betrouwbaar, duurzaam en nauwkeurig werken - zowel privé als aan de professionele kantoorwerkplek.
• 3-knops muis met scrollwiel
• Resolutie 1.200 dpi
• GS-certificering
• Geschikt voor rechts- en linkshandigen
• Symmetrisch design
• Standaardformaat
• 3-knops muis met scrollwiel
• Resolutie 1.200 dpi
• GS-certificering
• Geschikt voor rechts- en linkshandigen
• Symmetrisch design
• Standaardformaat
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




